گجت مال

مشاوره و پشتیبانی

۰۷۱۳۲۳۲۶۰۳۰ | ۰۹۱۷۳۸۲۷۹۲۵

سوالات متداول
Search
Close this search box.

مشاوره و پشتیبانی ۰۷۱۳۲۳۲۶۰۳۰ | ۰۹۱۷۳۸۲۷۹۲۵

جستجو در فروشگاه
Search

نمایش 1–16 از 50 نتیجه

گجت خانگی: گجت‌های خانگی هوشمند که روزانه به کار می‌آیند

زمانی که به تکنولوژی‌های پیشرفته و گجت‌ های خانگی نگاهی انداخته و آن‌ها را با محیط زندگی روزمره ترکیب کنیم، ارتقاء چشمگیری در تجربه زندگی داخل خانه به دست می‌آید. گجت‌های هوشمند خانگی وسایلی هستند که با استفاده از تکنولوژی‌های نوین، امکان انجام وظایف خانگی را با کیفیت بالا و کارآیی بیشتری به ارمغان می‌آورند.

گجت‌های هوشمند آشپزخانه

آشپزخانه به عنوان مرکز تهیه غذا و تجربه آشپزی، با وجود گجت‌های هوشمند به یک سطح جدید از کارآیی و راحتی رسیده است. سه نمونه از این گجت‌ها به شرح زیر است:

چرخ‌گوشت هوشمند

 گجت خانگی و آشپزخانه
چرخ گوشت و مخلوط کن چند منظوره شیائومی

چرخ‌گوشت هوشمند یکی از ابزارهای برجسته آشپزخانه است که با استفاده از تکنولوژی پیشرفته، پردازش گوشت را تبدیل به وظیفه‌ای ساده و دلپذیر می‌کند. این گجت با دقت و کارآیی بالا قادر به چرخ‌کردن انواع مختلف گوشت و تهیه مصالح آماده پخت‌وپز می‌شود.

هواپز هوشمند

این روزها همه به دنبال این گجت جالب و کاربردی هستند! هواپز هوشمند یا Air fryer با استفاده از بخار و تنظیمات پیشرفته، روشی جدید برای پخت و پز به صورت سالم و خوشمزه فراهم می‌کند. این گجت امکان پخت انواع غذاها با حفظ مواد مغذی را فراهم می‌سازد و به تجربه آشپزی جذابیت ویژه‌ای اضافه می‌کند.

امروزه بسیاری از شرکت‌های تکنولوژی مانند شیائومی، فلیپس، هاردستون و… در حال تولید مدل‌های مختلفی از ایر فرایرها هستند.

برای نمونه هواپز شیائومی Air Fryer 3.5L MAF02 دارای قابلیت‌های مختلفی از جمله سرخ کن هوشمند، تنظیم دمای پایین برای خشک کردن میوه، قابل استفاده به عنوان کباب پز و… است و می‌توان با استفاده از اپلیکیشن های Google Assistant، Mi Home App و Alexa از راه دور آن را تنظیم نمود.

گجت خانگی هوشمند
هواپز شیائومی Air Fryer 3.5L MAF02

کتری برقی هوشمند

کتری برقی هوشمند با امکاناتی مانند تنظیم دما و زمان جوش، عملیات جوش آوردن آب را به یک تجربه دقیق و مطمئن تبدیل می‌کند. بعضی از این گجت‌ها امکان کنترل از راه دور از طریق اپلیکشین‌های موبایل را دارند.

گجت‌های خانگی

علاوه بر آشپزخانه، گجت‌های هوشمند در سایر بخش‌های خانه نیز تأثیر مهمی داشته‌اند. سه نمونه از این گجت‌ها عبارتند از:

تصفیه هوا خانگی

این دستگاه با استفاده از فیلترهای پیشرفته، ذرات آلاینده هوا را تصفیه کرده و کیفیت هوای داخل خانه را بهبود می‌بخشد. این گجت، اثربخشی در افزایش سلامتی و راحتی افراد خانه را ارتقاء می‌بخشد.

جاروبرقی هوشمند

جاروبرقی هوشمند یا جاروبرقی رباتیک با استفاده از تصویربرداری، به طور خودکار و کارآمد، سطوح مختلف خانه شما را تمیز می‌کند. این گجت از طریق نقشه‌برداری دقیق، به تمیزی کامل فضاهای داخلی خانه می‌پردازد. برخی از ربات‌های جاروبرقی مانند جاروبرقی رباتیک شیائومی Mi Robot Vacuum-mop 2 Lite دارای قابلیت تی کشیدن هستند.

جاروبرقی رباتیک شیائومی Mi Robot Vacuum-mop 2 Lite

ترازو دیجیتال هوشمند

ترازو دیجیتال هوشمند با دقت و دیجیتالی، جریان وزن‌گیری را نشان می‌دهد و اطلاعات آن را به دستگاه‌های متصل انتقال می‌دهد. این گجت به کمک نرم‌افزارهای هوشمند، به شما امکان مانیتورینگ و کنترل دقیق وزن خود را می‌دهد.

نتیجه‌گیری

گجت‌های هوشمند خانگی با ترکیب تکنولوژی و کاربردی بودن، ارتقاء چشمگیری در تجربه زندگی داخل خانه به ارمغان آورده‌اند. از تجربه آشپزی هوشمند و سالم تا تصفیه هوا و تمیزکاری هوشمندانه، این گجت‌ها نشان‌دهنده توانایی تکنولوژی در بهبود کیفیت زندگی ما هستند. با انتخاب و استفاده مناسب از این گجت‌ها، می‌توانیم تجربه بهتری از زندگی در داخل خانه را به دست آوریم و فضایی هوشمند، راحت و کارآمد را خلق کنیم.

خوش آمدید